Hakkımızda

Vetta Mobilya

VETTA HAKKINDA

Firmamız  1999  yılında  VETTA Mobilya  olarak  İstanbul'da  kurulmuştur.

Kurucular; Güvenilirlik, doğruluk, verilen sözleri yerine getirme, insana saygı, güven duyma, iyi ilişkiler geliştirme, çevreyi koruma ve en iyisi olma prensiplerini benimsemiş olup bu özellikler ilk kurulduğu günden beri firmanın temelini oluşturmuşlardır.

Vetta mobilya bir ÖZCAN MOBİLYA kurulusudur. Vetta Mobilya; estetik, fonksiyonel, fiyat olarak cazip, en önemlisi üstün kaliteli mobilyalar üretmektedir. Sıradanlıktan uzak tasarım ve üretim anlayışı ile günümüz mobilya tarzını ve modern çizgilerini kalite bilinci ve güvencesiyle birleştirmektedir.

Yaşam felsefemiz; Kurulduğumuzdan beri sürekli kaliteyi iyileştirme, verimlilik artışı, sürekli tasarım vizyonu ve müşteri memnuniyetini arttırmak olmuştur. Müşteri memnuniyetine önem vermek geçmişte olduğu gibi bu günde inancımızın ve kişiliğimizin esasını oluşturmaktadır.

VETTA Mobilya sunduğu mal ve hizmetlerin büyük bir bölümünü kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajını yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İlgilendiğiniz herhangi bir konuyla küçük de olsa bilgi almak için aradığınız takdirde, VETTA Mobilya ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi yönlendirebilecek bir yetkili ile görüşebilirsiniz.